• Wpisów: 20
  • Średnio co: 127 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 5 612 / 2680 dni
 
augmente
 
Tak jak w tytule. Jestem padnięta. Nie mam siły na nic, oprócz leżenia w łóżku. A dzisiaj muszę zrobić parę ważnych rzeczy.
Wstałam dzisiaj o 6:30. O 7:30 wyjechałam z domu i pojechałam zarabiać kasę. Z racji tego, że na tegoroczne wakacje nie miałam dużo planów, a mój tato potrzebował pracownika na piątki i soboty to wybór padł na mnie. Od kilku miesięcy mój tato znalazł sobie dodatkowe zajęcie - sprowadzanie i handel niemiecką chemią. Tak jak mówiłam dorabiam sobie kasę w wakacje. Ale 8 godzin dziennie to dla mnie zdecydowanie za dużo. Rano trzeba towar rozładować, a ok. godziny 17 spakować z powrotem. Praca niby nie jest męcząca, ale ja wracam do domu padnięta. No, ale korona mi z głowy nie spadnie jak trochę popracuję. :)
Dzisiaj w "pracy" odwiedziła mnie przyjaciółka i poinformowała, że zapisała się na dodatkowe lekcje języka angielskiego. Uważam, że to jest świetny pomysł, szczególnie że od mojego rocznika punkty z egzaminu z języka angielskiego będą liczone do punktów rekrutacyjnych do liceum (po wakacjach idę do 3 klasy gimnazjum). Tak więc wzięłam ulotkę szkoły językowej i chcę umówić się na jutro na testy. Strasznie się denerwuję. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zaczynam się intensywnie uczyć, chociaż nie jestem pewna czy to mi coś da. Trzymajcie za mnie kciuki. :)
A mój dzisiejszy outfit miał być przede wszystkim wygodny. I dzisiaj też muszę prosić o wybaczenie co do jakości i ilości zdjęć. Tak więc:
spódniczka - Zara
koszulka, kamizelka - Reserved

Nie możesz dodać komentarza.