• Wpisów: 20
  • Średnio co: 123 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 5 521 / 2600 dni
 
augmente
 
Cóż za męczący i pełny wrażeń dzień. Cóż za pogoda ...
Poznałam dzisiaj przeurocza dziewczynkę. Ma 3 latka, na imię jej Anabel, na co dzień mieszka w Londynie i przyjechała do Polski, do babci na wakacje. Świetnie mówi po polsku, angielsku i ... hiszpańsku. Co za cudowne dziecko. Jest prześliczną dziewczynką. Jej tato urodził się w Hiszpanii, a mama w Anglii. Oboje są pochodzenia polskiego. I to wszystko powiedziała mi to ta mała dziewczynka. Ona jest cudowna. A to, że jako trzylatka mówi trzema językami to już w ogóle zasługuje na słowa zachwytu. :)
Byłam umówiona na test z angielskiego na 9, ale babka zadzwoniła i powiedziała, że coś jej wypadło i umówiłam się na 15. Test niby nie był trudny, ale miałam wynik 26/34. Osobiście uważam, że stać mnie na więcej, ale nie jest źle. Moja przyjaciółka też miała taki sam wynik i dostałyśmy się do jednej grupy - zaawansowanej (nie wiem z jakiej racji).
A dzisiejszy dzień na moim "straganie" to porażka. Pogoda do dupy, że tak się wyrażę. Rano wyłożyłam towar, co zajmuje ok. godziny. O 10 zaczęło lać. Przybiegł mój kuzyn, żeby pomóc mi poskładać rzeczy. Zmęczyliśmy się jak nie wiem co, zamknęliśmy stragan i schowaliśmy się przed burzą. Przeczekałam 30 min i znowu z pomocą kuzyna wyłożyłam towar. Na kilkanaście minut przed planowanym zbieraniem sprzętu zaczęło cholernie mocno wiać i padać. Nadźwigałam się tego towaru SAMA!!! A jest tego bardzo dużo. Na szczęście mogę liczyć na mojego kuzyna, który pomógł mi wszystko pozamykać. Jestem padnięta. Chcę do łóżka ^^
Pod względem "ubraniowym" dzisiejszy tydzień jest sponsorowany przez spódniczki z Zary. Są wygodne i nadają się do pracy w moich warunkach, jak i na upalny dzień. Ubóstwiam je ^^ Mam na sobie:

spódniczka - Zara
koszulka - Stradivarius
buty (tylko do zdjęcia) - butik w Paryżu
(wybaczcie plamy na lustrach, ale mam młodszą siostrę ;))

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego